22.10.2017
Losowa fotka
Nawigacja
RSS
Zagłosuj na stronę!
Kolejowa Toplista

Toplista Stron Kolejowych

DZIĘKUJEMY
Przetłumacz stronę

Polecamy
Statystyki
stat4u

Utrudnienia na kolei
KrajPo okresie zimy nadszedł czas wiosny i dodatnich temperatur. Utrudnienia występują jedynie w sytuacjach awaryjnych


31.03.2011

O godzinie 10.50 przywrócono rozkładowy ruch pociągów po zamkniętym torze, udrożniając w pełni szlak Gdynia Orłowo - Gdynia Główna.

Po godzinie 7 PKP PLK poinformowały o przerwie w ruchu pociągów na szlaku Sucha Beskidzka - Maków Podhalański z powodu potrącenia osoby postronnej.

O godzinie 7 PKP PLK poinformowała o utrudnieniach w ruchu pociągów na szlaku szlaku Gdynia Orłowo - Gdynia Główna z powodu wypadku. Ruch pociągów w obu kierunkach prowadzony po torze nr 2. Pociągi pasażerskie mogą doznawać opóźnień do 40 minut.

W związku z odbywającym się od dzisiaj (31 marca) do 2 kwietnia do godz. 2.00 protestem niemieckich kolejarzy skupionych w związkach zawodowych przewoźników prywatnych, mogą wystąpić utrudnienia w ruchu granicznym z Niemcami i opóźnienia niektórych pociągów międzynarodowych. Wraz z rozwojem sytuacji i w miarę napływających informacji z zagranicy będziemy informować o szczegółach ewentualnych utrudnień w ruchu.


26.03.2011

Przed godziną 15 Koleje Mazowieckie poinformowały o załączeniu czynności wyjaśniających po wypadku na szlaku Wołomin - Tłuszcz. Przywracana jest normalna organizacja ruchu kolejowego.

Po godzinie 14 PKP PLK poinformowała o usunięcie awarii urządzeń sterowania ruchem kolejowym zarówno w okolicach Będzina jak i na Centralnej Magistrali Kolejowej.

Przed godziną 13 PKP PLK poinformowały o utrudnieniach w ruchu pociągów na szlaku Wołomin - Tłuszcz z powodu wypadku pociągu relacji Warszawa Wileńska - Tłuszcz, gdzie na przejeździe kolejowym najechał na samochód osobowy. Nikt z podróżnych w pociągu, ani osób jadących samochodem nie doznał obrażeń. Do czasu usunięcia ruchu pociągów prowadzony będzie wahadłowo po jednym torze. Pociągi mogą doznawać opóźnień do 30 minut.

Po godzinie 9 PKP PLK poinformowały o utrudnieniach na szlaku Opoczno Poł. - Olszamowice z powodu kradzieży sieci trakcyjnej. Pociągi mogą doznawać opóźnień około 30 minut.

Przed godziną 6 PKP PLK poinformowała o utrudnieniach na szlaku Będzin - Sosnowiec Główny - Katowice Zawodzie z z powodu kradzieży i dewastacji kabli zasilających urządzenia sterowania ruchem kolejowym. Pociągi mogą doznawać opóźnień około 30 minut.


23.03.2011

Przed godziną 19 PKP PLK poinformowały, że naprawiono awarię urządzeń sterowania ruchem. Przywracany jest normalny ruch pociągów.

O godzinie 18 PKP PLK poinformowały o utrudnieniach w ruchu pociągów na stacji w Rumi gdzie nastąpiła awaria urządzeń sterowania ruchem. Pociągi mogą doznawać opóźnień do 30 minut.

Przed godziną 17 PKP PLK poinformowały o utrudnieniach w ruchu pociągów na stacji Warszawa Praga, gdzie nastąpiła awaria urządzeń sterowania ruchem. Pociągi mogą doznawać opóźnień do 30 minut.

Około godziny 16:30 PKP PLK poinformowały o utrudnieniach w ruchu pociągów na szlaku Kraków - Psary, gdzie w okolicach stacji Tunel lokomotywa jadąca z pociągiem EIC Norwid z Krakowa Głównego do Gdyni Głównej połamała pantograf uszkadzając sieć trakcyjną Wystąpiła przerwa w ruchu pociągów.


22.03.2011

Przed godziną 13 PKP Intercity poinformowały, że pociąg EIC Małopolska z Przemyśla Głównego do Gdyni Głównej jest opóźniony o około 30 minut.

Po godzinie 10 PKP PLK poinformowały, że naprawiona została usterka wynikająca z kradzieży kabli na odcinku Warszawa Zachodnia - Warszawa Wschodnia i przywraca jest normalna organizacja ruchu kolejowego.

Przed godziną 9 Koleje Mazowieckie poinformowały o utrudnieniach w kursowaniu pociągów na linii średnicowej podmiejskiej na odcinku Warszawa Wschodnia - Warszawa Zachodnia z powodu kradzieży kabli zasilających semafory. W związku z tym dla zachowania bezpieczeństwa pociągi podmiejskie kursują z prędkością ograniczoną do 20 km/h.

Przed godziną 6 PKP PLK poinformowały o zakłóceniach w ruchu pociągów na odcinku Warszawa Wschodnia - Warszawa Śródmieście z powodu awarii technicznej jednego z pociągów podmiejskich. Opóźnienia pociągów mogą sięgać 15 minut

Po godzinie 5 PKP PLK poinformowały o utrudnianiach w ruchu pociągów na szlaku Gliwice - Bytom z powodu wykolejenia się pociągu na stacji Bytom Bobrek. Odwołano pociągi osobowe na odcinku Gliwice - Bytom bez wprowadzenia zastępczej komunikacji autobusowej.
20.03.2011

Przed godziną 20 Koleje Mazowieckie poinformowały o potrąceniu przez pociąg osobowy relacji Warszawa Wileńska - Małkinia mężczyznę, który odniósł poważne obrażania ciała. Do czasu zakończenia czynności wyjaśniających ruch pociągów odbywa się wahadłowo po jednym torze. Pociągi mogą doznać opóźnienia do 20 minut.


19.03.2011

Przed godziną 8 PKP PLK poinformowały o utrudnienia w ruchu pociągów na szlaku Pruszków - Warszawa Włochy z powodu awarii pociągu Kolei Mazowieckich. Pociągi mogą doznawać opóźnień około 15 minut.

O godzinie 7 PKP PLK poinformowała, że w wyniku silnych opadów mokrego śniegu na terenie województwa Śląskiego wystąpiły trudności w ruchu pociągów. Na niektórych szlakach pociągi są odwołane, oraz wprowadzona jest zastępcza komunikacja autobusowa. Trwa akcja przywracania normalnego ruchu pociągów.

Około godziny 5:30 PKP PLK poinformowały o utrudnieniach w ruchu pociągów na odcinku Goleszów -Wisła z powodu silnych opadów mokrego śniegu w wyniku czego wystąpiła przerwa w ruchu pociągów. Wprowadzona została zastępcza komunikacja autobusowa.

Około godziny 5 PKP PLK poinformowała o utrudnieniach w ruchu pociągów na szlaku Wysoka Kamieńska - Kamień Pomorski z powodu kradzieży sieci trakcyjnej w wyniku czego wystąpiła przerwa w ruchu pociągów. Wprowadzona została zastępcza komunikacja autobusowa.


18.03.2011

Przed godziną 12 PKP PLK poinformowały, że na prawiona została pęknięta szyna na szlaku Wasilków - Czarny Blok i przywracany jest normalny ruch pociągów.

Po godzinie 11 PKP PLK poinformowały o utrudnieniach w ruchu pociągów na szlaku Wasilków - Czarny Blok z powodu pękniętej szyny. Możliwe opóźnienia pociągów.

Przed godziną 11 PKP PLK poinformowały o utrudnieniach w ruchu pociągów na szlaku Zielona Góra - Czerwieńsk z powodu wykolejenia się wagonu w pociągu towarowym. Ruch pociągów odbywa się wahadłowo. Opóźnienia pociągów mogą sięgać 15 minut

Przed godziną 11 PKP PLK poinformowały o utrudnieniach w ruchu pociągów na szlaku Skawa - Chabówka w związku z awaria sieci trakcyjnej. Możliwe są opóźnienia pociągów między Krakowem a Zakopanym

Około godziny 10:30 PKP Intercity poinformowało o późnieniu pociągów:
TLK relacji Terespol - Warszawa Zachodnia, który jest opóźniony o około 30 minut.
EN Jan Kiepura relacji Amsterdam - Warszawa Wschodnia, który jest opóźniony o około 40 minut

W godzinach porannych PKP PLK poinformowały o zakłóceniach w ruchu pociągów na szlaku Łuków - Dziewule z powodu oblodzenia sieci trakcyjnej


17.03.2011

Po godzinie 16 PKP PLK poinformowały o utrudnieniach w ruchu podmiejskim na szlaku Warszawa Wschodnia – Warszawa Zachodnia gdzie doszło do pęknięcia szyny. W związku z tym, że ruch części pociągów podmiejskich prowadzony jest po torach dalekobieżnych przez stację Warszawa Centralna (z pominięciem m.in. stacji Warszawa Śródmieście), wszystkie pociągi mogą doznawać opóźnień do 20 minut.


15.03.2011

Po godzinie 6 PKP PLK poinformowały o utrudnieniach w ruchu pociągów na stacji Rybno Pomorskie (linia Działdowo - Iława), z powodu awarii pociągu towarowego. Pociągi mogą doznawać opóźnień do 30 minut.


14.03.2011

W godzinach porannych Koleje Mazowieckie poinformowały o możliwych utrudnieniach w kursowaniu pociągu na linii średnicowej podmiejskiej z powodu awarii składu pociągu SKM Warszawa, który miał miejsce na stacji Warszawa Wschodnia. Możliwe opóźnienia pociągów podmiejskich mogą potrwać do godziny 10.


10.03.2011

O godzinie 23 PKP PLK poinformowała o utrudnieniach na szlaku Sławięcice - Rudziniec Gliwicki z powodu kradzieży sieci trakcyjnej zamknięty. Ruch pociągów odbywa się wahadłowo po jednym torze. Opóźnienia pociągów mogą sięgać 15 minut.

O godzinie 16 PKP PLK poinformowała o utrudnieniach na szlaku Warszawa Praga - Legionowo z powodu awarii pociągu. Ruch odbywa się wahadłowo po jednym torze. Opóźnienia pociągów mogą wynieść do 20 minut

PKP Intercity poinformowało, że w związku z planowym protestem maszynistów na terenie kolei niemieckich mogą wystąpić trudności w ruchu granicznym.


09.03.2011

Po godzinie 17 PKP PLK poinformowały o utrudnieniach na szlaku Wołomin - Tłuszcz z powodu śmiertelnego potrącenia człowieka przez pociąg TLK relacji Wrocław Główny - Białystok. W związku z tym ruch pociągów odbywa się wahadłowo po jednym torze. Opóźnienia pociągów mogą sięgać 20 minut.

Przed godziną 14 PKP PLK poinformowały o utrudnieniach na szlaku Warszawa Zachodnia - Warszawa Okęcie, gdzie lokomotywa połamała pantograf uszkadzając sieć. Ruch pociągów prowadzony jest wahadłowo po jednym torze. Opóźnienia pociągów mogą sięgać 40 minut

Po godzinie 8 PKP PLK poinformowały o utrudnieniach w ruchu pociągów na odcinku Opoczno Południowe - Olszamowice z powodu potrącenia człowieka.

Wielkopolski Zakład Przewozów Regionalnych odwołał w dniu dzisiejszym następujące pociągi REGIO w relacjach:
Leszno - Gostyń z godziny 8:49, 12:27, 14:49, 16:49
Gostyń - Leszno z godziny 6:25, 9:37, 13:16, 15:35, 18:05
Zielona Góra - Węgliniec z godziny 10:26


08.03.2011

Po godzinie 21 PKP PLK poinformowała, że udrożniono tor nr 2 na szlaku Gdańsk Główny - Gdańsk Wrzeszcz i wznowiono na nim ruch pociągów ze zmniejszoną prędkością. Część pociągów nadal korzysta z toru SKM

PO godzinie 15 PKP PLK poinformowała o utrudnianiach w ruchu pociągów na szlaku Złotniki Kujawskie - Nowa Wieś Wielka z powodu wypadku na przejeździe kolejowym. Ruch pociągów na szlaku został wstrzymany. Pociągi jeżdżą drogą okrężną Doznając około 20 minutowych opóźnień

Wielkopolski Zakład Przewozów Regionalnych odwołał w dniu dzisiejszym następujące pociągi REGIO w relacjach:
Gostyń - Leszno z godziny 9:27
Gołańcz - Poznań Główny z godziny 6:54

Lubuski Zakład Przewozów Regionalnych odwołał w dniu dzisiejszym następujące pociągi REGIO w relacjach:
Zielona Góra - Węgliniec z godziny 10:26
Węgliniec - Zielona Góra z godziny 15:47
Zielona Góra - Żary z godziny 6:20

Pomorski Zakład Przewozów Regionalnych odwołał w dniu dzisiejszym następujące pociągi REGIO w relacjach:
Darłowo - Słąwno z godziny 6:23


07.03.2011

Po godzinie 17 Wielkopolski Zakład Przewozów Regionalnych poinformował o odwołaniu pociągu REGIO w relacji
Poznań Główny - Kostrzyn z godziny 18:32

O godzinie 17 PKP PLK poinformowała, że utrudnieniach na szlaku Częstochowa Osobowa - Częstochowa Stradom ustąpiły i przywracany jest normalny ruch pociągów

Około godziny 16 PKP PLK poinformowały o utrudnieniach na szlaku Częstochowa Osobowa - Częstochowa Stradom, z powodu rozerwania się pociągu towarowego. Pociągi w kierunku stacji Herby Nowe doznają opóźnień od 30 do 45 minut.

Po godzinie 15 PKP PLK poinformowała o utrudnieniach na stacji Wrocław Główny, z powodu awarii sieci trakcyjnej. Pociągi będą doznawały opóźnień od 30 do 40 minut.

Po godzinie 10 PKP Intercity poinformowało o wypadku pociągu TLK relacji Gdynia - Zakopane na na jednotorowym szlaku Kozy – Kęty z samochodem osobowym. Wypadek ten spowodowało wstrzymanie ruchu pociągów na tym szlaku. Pociąg odjechał z miejsca zdarzenia około 12 po zakończeniu czynności operacyjnych policji.


06.03.2011

Po godzinie 19 PKP PLK poinformowały o utrudnieniach w ruchu pociągów na szlaku Gdańsk Główny - Gdańsk Wrzeszcz z powodu wykolejenia pociągu towarowego na torze nr 1. Nastąpiłą całkowita przerwa w ruchu pociągów po torach dalekobieżnych. Ruch pociągów odbywa się po torach SKM Trójmiasto. Pociągi dalekobieżne jak i podmiejskie mogą doznwać opóźnień do 40 minut.

Przed godziną 18 PKP PLK poinformowały o utrudnieniach w ruchu pociągów na szlaku Łazy - Dąbrowa Górnicza Ząb z powodu awarii urządzeń sterowania ruchem kolejowym. Pociągi mogą doznawać opóźnienia do 15 minut.

Przed godziną 7 PKP PLK poinformowały o utrudnieniach na szlaku Nowy Dwór Mazowiecki - Nasielsk, z powodu braku zasilania sieci trakcyjnej. Nastąpiła przerwa w ruchu pociągów.


04.03.2011

Warszawska Kolej Dojazdowa informuje, że wystąpiła awaria sieci trakcyjnej na odcinku Komorów - Warszawa. Ruch pociągów odbywa się po jednym torze wahadłowo. W okresie utrudnień wszyscy posiadacze ważnych biletów WKD mogą korzystać z przejazdów pociągami spółki "Kolei Mazowieckich - KM" na odcinku Grodzisk Maz. - Warszawa Śródmieście.

O godzinie 12:40 przywrócono ruch pociągów na linii Tłuszcz - Ostrołęka, po awarii pociągu towarowego PKP Cargo.

Przed godzina 11 Koleje Mazowieckie poinformowały, że w związku z awarią pociągu towarowego na jednotorowym szlaku Wyszków - Przetycz zatrzymany został pociąg relacji Tłuszcz - Ostrołęka. Utrudnienia mogą potrwać ok 1,5 godziny

O godzinie 10 PKP PLK poinformowała o odwalaniu pociągu RE relacji Lübeck Hbf - Szczecin Główny z godziny 10:17 a także pociągu powrotnego Szczecin Główny - Lübeck Hbf w związku z akcją protestacyjną kolejarzy na terenie Niemiec.

Po godzinie 9 PKP Intercity poinformowało, że pociąg TLK relacji Białystok - Wrocław Główny jest opóźniony o około 65 minut.

PKP Intercity poinformowały o możliwych utrudnieniach i opóźnieniach w ruchu następujących pociągów międzynarodowych:
*EC BWE z Berlina do Warszawy
*EC BWE z Warszawy do Berlina
*EC Wawel z Hamburga do Krakowa
z powodu planowaną akcją protestacyjną kolejarzy na terenie Niemiec w godzinach 8:30 - 11:30

Po godzinie 7 PKP PLK poinformowały o przerwa w ruchu pociągów na szlaku Knyszyn - Mońki, z powodu uszkodzenia sieci trakcyjnej.

Wielkopolski Zakład Przewozów Regionalnych odwołał w dniu dzisiejszym następujące pociągi REGIO w relacjach:
Leszno - Gostyń z godziny 8:49, 12:27, 14:49, 16:49
Gostyń - Leszno z godziny 6:25, 9:37, 13:16, 15:35, 18:05
Zielona Góra - Żary z godziny 6:20
Głogów - Ostrów Wlkp. z godziny 6:40
Zielona Góra - Węgliniec z godziny 10:26
Zielona Góra - Żary z godziny 6:20
Ostrów Wlkp. - Wschowa z godziny 12:40

O godzinie 6 PKP PLK poinformowała o niewielkich utrudnieniach na szlaku Kraków Płaszów - Kraków Główny z powodu awarii lokomotywy pociągu TLK relacji Kraków Płaszów - Warszawa Wschodnia.


03.03.2011

Około 21:40 PKP PLK poinformowała, że przywracany jest normalny ruch pociągów na szlaku Szczecin Dąbie - Reptowo.

O godzinie 21 PKP PLK poinformowała o utrudnieniach na szlaku Szczecin Dąbie - Reptowo z powodu potrącenia ze skutkiem śmiertelnym osoby postronnej przez pociąg TLK relacji Szczecin Główny - Przemyśl. Nastąpiła przerwa w ruchu pociągów. Opóźnienia innych pociągów mogą sięgać 20 minut.

Przed godziną 17 PKP PLK poinformowała, że utrudniania na szlaku Ełk Towarowy - Olecko po potrąceniu człowieka został wznowiony oraz na szlaku Chrząstowice - Opole Główne przywrócone zostało zasilania sieci trakcyjnej.

Około 16:20 PKP PLK poinformowały o utrudnianiach w ruchu pociągów na szlaku Chrząstowice - Opole Główne z powodu braku zasilania sieci trakcyjnej. Pociągi mogą doznawać opóźnień do 30 minut.

Około 15:30 PKP PLK poinformowały o utrudnianiach w ruchu pociągów na szlaku Ełk Towarowy - Olecko z powodu potrącenia osoby postronnej przez pociąg REGIO relacji Ełk - Olecko.

Przed godziną 15 PKP PLK poinformowały, że usterka sieci trakcyjnej na jednotorowym odcinku Białogard - Runowo Pomorskie została usunięta. Przywracany jest normalny ruch pociągów.

Po godzinie 12 PKP PLK poinformowały o utrudnianiach w ruchu pociągów na jednotorowym odcinku Białogard - Runowo Pomorskie z powodu awarii sieci trakcyjnej. W wyniku tego zdarzenia nastąpiła całkowita przerwa w ruchu pociągów. Pociągi dalekobieżne kierowane są objazdem przez Białogard.

Po godzinie 12 Wielkopolski Zakład Przewozów Regionalnych poinformował o odwołaniu kolejnych pociągów REGIO w relacjach:
Zielona Góra - Żagań z godziny 19:41
Wągrowiec - Poznań Główny z godziny 14:35
Poznań Główny - Wągrowiec z godziny 16:56
Wschowa - Ostrów Wlkp. z godziny 15:32
Ostrów Wlkp. - Leszno z godziny 19:08
Gostyń - Leszno z godziny 15:35, 18:05
Leszno - Gostyń z godziny 14:49, 16:49
Wolsztyn - Poznań Główny z godziny 19:14

Po godzinie 7 PKP PLK poinformowały o utrudnieniach w ruchu pociągów na szlaku Błonie - Ożarów Mazowiecki z powodu awarii składu. Pociągi jeżdżą wahadłowo po jednym torze. Opóźnienia pociągów mogą sięgać 20 minut

Arriva RP odwołała w dniu dzisiejszym następujące pociągi w relacjach:
Grudziądz - Brodnica z godziny 13:55
Brodnica - Jabłonowo Pomorskie z godziny 15:06
Brodnica - Grudziądz z godziny 16:06

Wielkopolski Zakład Przewozów Regionalnych odwołał w dniu dzisiejszym następujące pociągi REGIO w relacjach:
Leszno - Głogów z godziny 5:17
Zielona Góra - Węgliniec z godziny 10:26
Węgliniec - Zielona Góra z godziny 15:47
Głogów - Ostrów Wlkp. z godziny 6:40
Leszno - Gostyń z godziny 8:45, 12:27
Gostyń - Leszno z godziny 13:16
Zielona Góra - Żary z godziny 6:20
za wymienione pociągi zostanie wprowadzona komunikacja zastępcza


02.03.2011

Po godzinie 19 PKP PLK poinformowały o utrudnieniach w ruchu pociągów na szlaku Warszawa Włochy - Warszawa Zachodnia w wyniku śmiertelnego potrącenia kobiety przez pociąg podmiejski. Do czasu zakończenia czynności prokuratorskich ruch na torze został wstrzymany. Pociągi jadące w kierunku Warszawy jadą torami dalekobieżnymi. Pociągi jadące od strony Warszawy jadą normalną trasą. Opóźnienia wynikające ze zdarzenia mogą sięgać do 15 minut.

Pociąg InterREGIO relacji Łódź Fabryczna - Warszawa Wschodnia z godziny 15:28 z powodu awari składów odjedzie z około 40 minutowym opóźnieniem.

Przez godzina 13 Wielkopolski Zakład Przewozów Regionalnych poinformował o kolejnych odwołanych pociągach REGIO w relacji:
Poznań Główny - Wronki z godziny 15:35
Wronki - Poznań Główny z godziny 16:45
Wągrowiec - Poznań Główny z godziny 14:35
Ostrów Wlkp. - Leszno z godziny 19:08

Około godziny 10:30 naprawiono uszkodzoną sieć trakcyjną na szlaku Jastrowie - Okonek. Przywracany jest normalny ruch pociągów.

Przed godziną 10 PKP Intercity poinformowało, że pociąg TLK relacji Białystok - Wrocław Główny jest opóźniony o około 60 minut.

Po godzinie 9 PKP PLK poinformowało o utrudnieniach w ruchu pociągów na szlaku Jastrowie - Okonek z powodu awarii sieci trakcyjnej. Ruch odbywa się wahadłowo jednym torem. Pociągi mogą doznawać opóźnień do 30 minut.

Przed godziną 8 PKP PLK poinformowało o utrudnieniach w ruchu pociągów na szlaku Warszawa Wawer - Warszawa Wawer z powodu awarii pociągu. Inne pociągi mogą doznawać opóźnień do 30 minut.

Wielkopolski Zakład Przewozów Regionalnych odwołał w dniu dzisiejszym następujące pociągi REGIO w relacjach:
Leszno - Gostyń z godziny 8:49, 12:27, 14:49, 16:49
Gostyń - Leszno z godziny 6:25, 9:37, 13:16, 15:35, 18:05
Zielona Góra - Żary z godziny 6:20
Leszno - Głogów z godziny 15:29
Gołańcz - Poznań Główny z godziny 6:54
Zielona Góra - Węgliniec z godziny 10:26
Zielona Góra - Żagań z godziny 19:41
za wymienione pociągi zostanie wprowadzona komunikacja zastępcza


01.03.2011

O godzinie 21:30 PKP Intercity poinformowało, że pociąg TLK relacji Biała Podlaska - Warszawa Zachodnia z powodu awarii składu ED74 jest opóźniony o około 70 minut

Około 17:20 PKP PLK poinformowały o utrudnieniach w ruchu pociągów na szlaku Ostaszewo Toruńskie - Chełmża z powodu wypadku. Wystąpiła przerwa w kursowaniu pociągów. Za pociągi regionalne wprowadzone zostanie komunikacja zastępcza.

O godzinie 17 PKP Intercity poinformowało, że pociąg TLK relacji Wrocław Główny - Olsztyn Główny jest opóźniony o około 30 minut

Po godzinie 14 PKP PLK poinformowały o utrudnieniach w związku w wypadkiem na stacji Jarocin. Wystąpiła przerwa w ruchu pociągów.

Przed godziną 13 utrudnienia powstałe w wyniku awarii sieci trakcyjnej usunięto i przywracany jest normalny ruch pociągów.

W godzinach porannych PKP SKM Trójmiasto poinformowała o utrudnieniach w ruchu pociągów na szlaku Gdańsk Główny - Gdańsk Wrzeszcz. Ruch pociągów odbywa się wahadłowo z częstotliwością co około 30 minut. Zakłócenia w ruchu pociągów SKM mogą potrwać do godziny 10.00.

PKP PLK poinformowały,że pęknięta szyna na szlaku Łęczyca - Ozorków została naprawiona i przywracany jest normalny ruch pociągów.

Około 11:30 PKP PLK poinformowały o utrudnieniach na szlaku Wrocław Osobowice - Wrocław Popowice w związku ze śmiertelnym potrąceniem człowieka przez pociąg TLK relacji Szczecin Główny - Przemyśl Główny. Wprowadzono ruch wahadłowy po jednym torze. Pociągi mogą doznawać opóźnień do 20 minut.

PKP PLK poinformowała, że po nocnym wypadku na szlaku Laskowice Pomorskie - Terespol Pomorski otworzono jeden z torów. W miejscu wypadku obowiązuje ograniczenie prędkości

O godzinie 10 PKP Intercity poinformowało, że pociąg EN Jan Kiepura z Amsterdamu do Warszawy Wschodniej jest opóźniony o około 30 minut.

Przez godziną 10 PKP Intercity poinformowało, że w związku z nocnym wypadkiem pociągów pod Laskowicami Pomorskimi pociąg TLK relacji Gdynia Głowna - Wrocław Główny jest opóźniony o około 130 minut

Przed godzina 8 PKP PLK poinformowały o utrudnianiach na szlaku Łęczyca - Ozorków z powodu pęknięcia szyny. Z uwagi na jednotorowy szlak wystąpiła całkowita przerwa w ruchu pociągów. Pociągi skierowano objazdem przez Łowicz co może powodować opóźniania do 60 minut.

W godzinach porannych PKP SKM Trójmiasto poinformowała o utrudnieniach w ruchu pociągów na szlaku Gdańsk Główny - Gdańsk Wrzeszcz. Ruch pociągów odbywa się wahadłowo z częstotliwością co około 30 minut. Zakłócenia w ruchu pociągów SKM mogą potrwać do godziny 10.00.

Około godziny 3:00 PKP PLK poinformowały o utrudnieniach w ruchu pociągów na szlaku Laskowice Pomorskie - Terespol Pomorski w wyniki zderzenia dwóch pociągów towarowych. Wystąpiła całkowita przerwa w ruchu pociągów. Pociągi dalekobieżne skierowane zostaną drogą okrężną przez Toruń - Iławę Główną - Malbork. Za pociągi regionalne wprowadzona zostanie zastępcza komunikacja autobusowa.

Leszno - Głogów z godziny 5:17
Głogów - Leszno z godziny 9:24
Ostrów Wlkp. - Głogów z godziny 5:37
Głogów - Ostrów Wlkp. z godziny 6:40Losowe fotki

ET22-935

EP09-037

427038

EN57-1818

ST44-1101

VT628-019

ET22-290

MR 4080

Ostrzeszów

FLIRT 524-008

SM42-342

ET22-1038
KPinfo TV
Czy wiesz, że ...
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

07/09/2017 19:03

07/09/2017 18:56

07/09/2017 18:48

06/09/2017 10:10
Witajcie. Przypominam, że pod koniec października - 2017-10-22 - mija termin ważności serwera. Zainteresowanych zrzutką na serwer zapraszam na prv.

01/08/2017 15:05
Siema wszystkim! Wracam po bardzooo dłuuugiej przerwie Pfft

25/06/2017 21:43
Witamy i zapraszamy do zabawy Smile

25/06/2017 20:23
Witam serdecznie Smile

15/06/2017 14:24
Witam.

13/06/2017 19:33
Witamy serdecznie Smile

13/06/2017 17:20
Cześć Wink

Aktualnie online
· Gości online: 7

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 227
· Najnowszy użytkownik: jacekpta
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.26 58,032,938 Unikalnych wizyt